|

Donnerstag, 9. November 2023

|

Kariérní coaching, kariérní konzultace

Donnerstag, 9. November, 09:00 » 17:00
Website-Termin
V rámci kariérního coachingu si ujasníš, jaká je nejlepší cesta pro budování tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, jaké jsou tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji. Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání ti pomůže ujasnit si tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min.

Na kariérní konzultaci můžeš řešit konkrétní téma - například revizi životopisu a motivačního dopisu, rozhodnutí mezi specifickými pracovními nabídkami, přípravu na konkrétní pohovor, prezentaci vlastních silných stránek a zkušeností, zamyšlení nad mzdou a jak si o ni říct, přípravu na Assessment centrum nebo na pohovor v AJ. Doba trvání: 25 min.

Na akci je nutné se přihlásit.

Poradenské a kariérní centrum - ZB1-414b

KRECon 2023: The Future of Research(er) Assessment

Barrande Fellowship Programme 2024 - webinar

Donnerstag, 9. November, 11:00 » 12:00
Website-Termin
Francouzský institut v Praze a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) s potěšením oznamují zahájení výměnného mobilitního programu mezi Francií a Českou republikou 2024 pro studenty doktorského studia "Barrande Fellowship Programme". Program nabízí stipendia na podporu krátkých výzkumných pobytů a studia pod dvojím vedením (cotutelles). Studenti musím být zapsáni buď na české univerzitě (pro mobilitu ve Francii) nebo na francouzské univerzitě (pro mobilitu v České republice).

Všechny vědní obory jsou vítány! Přihlášky můžete posílat do 28. ledna 2024.Veškeré informace o programu a procesu podávání žádostí naleznete v Pokynech pro podávání žádostí (jak pro krátkodobé výzkumné pobyty, tak pro studia pod dvojím vedením).

Dne 9. listopadu 2023 pořádáme také dvě online informační schůzky o programu. Více informací najdete zde: https://www.ifp.cz/fr/bourses-pour-doctorants#/

online

Relaxace

Donnerstag, 9. November, 13:00 » 14:00
Website-Termin
Relax a studium? Jde to dohromady! Vyzkoušejte si lekci relaxace přímo ve škole a naučte se účinně pracovat se stresem.

Pro efektivní studium a integraci nabitých znalostí je stěžejní pravidelně uvolňovat nahromaděné napětí a nechat mozek i tělo odpočinout. Ideální příležitost nabízí právě relaxace, kterou se zároveň osvěžíte pro další práci.

Jak to bude probíhat? V malé skupince si vyzkoušíte různé druhy relaxace, všímavosti či imaginace. Budete sedět nebo ležet na dekách, doporučujeme proto pohodlné oblečení (v upnutých džínách nebo krátké sukni se nerelaxuje nejlépe).

Přijďte opakovaně! Pravidelná relaxace vám může pomoci se zlepšením pozornosti a snížením úzkosti. K tomu je vhodný zejména úterní termín 1x za 14 dní, vždy v 15 hodin. Vybrat si ale samozřejmě můžete jakékoliv volné termíny, které vám vyhovují.

Uhelna

2. kolo mužské Univerzitní basketbalové ligy SK VŠCHT Praha x VŠE

Donnerstag, 9. November, 14:00 » 16:00
Website-Termin
Sportovní areál Třebešín, Na Třebešíně 3215/1, Praha 3

Předvolební zasedání AS FPBT

Donnerstag, 9. November, 15:00 » 17:00
Website-Termin
Předvolební zasedání, na němž proběhne představení a diskuze s kandidáty na děkana FPBT.

učebna BI

UNIQORN/PhD_Post.doc: Alcohol as a Part of the World Culture!

Donnerstag, 9. November, 17:00 » 20:00
Website-Termin
The event is held in English.

Posluchárna AII