Kalendář

| Čtvrtek, 20. duben 2017 |
Globální událost

Doktorandské setkání Ústav technologie vody a prostředí

11:45 » 12:45
Ing. Eva Proksová prezentuje na téma Hygienicky významné mikroorganismy z pohledu jejich rezistence na antibiotika.

Na setkání prezentuje jeden student prezenčního DSP výsledky své dosavadní práce (promítaná prezentace v powerpointu). Posluchači jsou ostatní DSP studenti ústavu a zaměstnanci. Případní další posluchači, hlavně z řad DSP studentů FTOP, jsou zváni a vítáni. Prezentace trvá přibližně 30 minut a následuje zhruba stejně dlouhá diskuse. Během diskuze jsou přednášejícímu pokládány doplňující otázky, připomínky, rady a také kritika jak k samotné práci, tak k formě prezentace. Účelem setkání je seznamovat členy ústavu s děním v jeho jednotlivých částech, podpora vzájemné spolupráce a zpětná vazba k práci doktorandů.

Během roku se s prezentací vystřídají všichni prezenční DSP studenti ústavu, setkání probíhá přibližně jednou za dva týdny.

Globální událost

Perspektivy v analytické chemii 2017 (2. pokračování)

14:00 » 16:00
Další pokračování společného semináře postgraduálních studentů analytické chemie pražských vysokých škol se uskuteční ve čtvrtek 20. 4. 2017 tentokrát již od 14:00 v zasedací místnosti FCHI (budova A, 4. patro (zadní schodiště), místnost č. 402). Všichni zájemci jsou vítáni. Pozvánku s programem naleznete na stránkách Ústavu analytické chemie.